Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 67м2 на Реміснича вул. у місті (передмісті), Суми

42 600 $
1 825 349 грн
636 $ /m2

Загальна площа:
67 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 10

Код:
2009318
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  4
Партнер
Анастасия
+3x-xxx Показати
Партнер

Продаж 2 кімнатної квартири вул. Реміснича 42 600 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ Поверх: 2/10 Площа: 66.9 м²/39.7 м²/8.9 м² Цегляний будинок Косметичний ремонт Квартира в хорошому стані АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ Гардеробна кімната Два балкони Меблі, техніка за домовленістю Охайний під'їзд, привітні сусіди Зручне місцерозташування, поруч все необхідне, безліч магазинів, хороша транспортна розв'язка Перегляд у зручний для Вас час! З приводу перегляду квартири та додаткової інформації звертайтесь за телефоном чи в особисті повідомлення

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 69041