Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 38м2 на Михайла Бойчука (Кіквідзе) вул., Печерськ, в Печерському районі, Київ, метро Звіринецька (Дружби народів)

32 136 грн /міс.
750 $
846 грн /m2

Площа:
38 / 20 / 15 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 11
Стіни:
Цегла

Код:
2009330
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  1
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Партнер
Ирина
+3x-xxx Показати
Партнер

БЕЗ % Оренда 1-к квартири 38 м2 ЖК 52 Перлина вул. Бойчука Від власника ! Оренда нової (перша здача) 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом у житловому комплексі 52 Перлина за адресою вул. Бойчука, 19а. Будинок розташований у престижному районі Печерська, що забезпечує розвинену інфраструктуру та комфортне середовище для життя. Низький 2 поверх, закритий двір з гарним озелененням. Вікна виходять в двір, тихо і спокійно. Окрема простора спальня, затишна кухня з обідньою зоною, санвузол з повноцінною ванною, спальня-вітальня. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: меблі, шафа, посудомийка, пралка, бойлер, холодильник, витяжка, та продумані зони зберігання. Інтер’єр виконаний у світлих сучасних тонах, що створює відчуття простору та затишку. Ідеальний варіант для однієї людини або пари, які цінують якість, тишу та зручну локацію. Сам будинок знаходиться під цілодобовою охороною 24/7. Можна зняти місце в підземному паркінгу за окрему вартість. Ціна оренди 750 у.е. (конкретному орендарю торг). Від власника!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1013080