Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 56м2 на Радченко Петра вул. 27, Жуляни, в Солом'янському районі, Київ, метро Деміївська

40 000 $
1 713 943 грн
715 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
56 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 26
Стіни:
Моноліт

Код:
2009481
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира в новому будинку житлового комплексу "Медовий-2" (район жулян, вул. Радченка Петра) без внутрішніх робіт. Площа квартири 56 м², кухня 10 м². Комфорт-клас житла. Квартира розташована на 4-му поверсі 26-поверхового будинку. Оптимальне розташування поруч з метро Деміївська, у спальному районі. Чудовий варіант для комфортного проживання у Києві. Не втрачайте можливість стати власником цієї нерухомості. Телефонуйте! Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-940-707-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6266883

ЖК Медовий

Адреса будинку: Радченко Петра вул., 27, Київ, Солом'янський район