Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 81м2 на Івана Франка вул. 8 в районі Дубове, Хмельницький

56 883 $
2 437 355 грн
703 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
81 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 10

Код:
2009711
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 3-кімнатна квартира в ЖК Янтарний. Продаж безпосередньо від забудовника - Constanta Development Group. Площа житла даного планування 81.38 м?. Квартира розташована на 1 поверсі 10-и поверхового будинку. ЖК Янтарний розташований за адресою: Хмельницький, рн Дубове, Франка Івана, 8. ЖК Янтарний відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: школа, дитячий садок, лікарня, тц, ринок, магазини, паркові зони, транспортна розв'язка. Здача об'єкту заявлена в 2 кварталі 2028 року.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212916059