Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 118.18м2 на Ярославенка вул. у Сихівському районі, Львів

242 000 $
10 369 355 грн
2 048 $ /m2

Площа:
118.18 / 45 / 37.93 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2009717
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Простора квартира у будинку клубного типу біля Стрийського парку, Львів Пропонується до продажу унікальна квартира площею 118 м #178; у будинку клубного типу, розташованому в одному з найпрестижніших районів Львова — поруч зі Стрийським парком. #10004; #65039; Формат опен-спейс із продуманим власним переплануванням — ідеальна база для створення інтер'єру вашої мрії. #10004; #65039; Всі комунікації вже заведені — водопостачання, електрика, каналізація. #10004; #65039; Встановлено двоконтурний газовий котел для автономного опалення та гарячої води. #10004; #65039; У квартирі два балкони, що додає простору та світла, а також відкриває чудові краєвиди на зелень парку та місто. #10004; #65039; Будинок клубного типу — це невелика кількість сусідів, приватність і тиша у центрі міста. #10004; #65039; Розташування в серці Львова — усе поруч: парки, кафе, престижні школи, університети та зручна транспортна розв'язка. Ця квартира — чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і локацію, а також для інвесторів, які шукають об'єкт преміального рівня для життя чи оренди. В подарунок паркомісце в підземному паркінгу! #128222; Зв'яжіться з нами для перегляду!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212916066