Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 41.1м2 в Голосіївському районі, Київ, метро Голосіївська

118 000 $
5 056 132 грн
2 872 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
41.1 / 14 / 15.4 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 21

Один санвузол суміщений

Код:
2009971
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Лісова Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира повністю укомплектована, абсолютно готова для комфортного життя або здачі в дорогу оренду. Власник розглядає продаж за державними програмами! Закрита територія, цілодобова охорона, пропускна система та відеонагляд. Сучасний підземний паркінг, куди можна спуститися на ліфті, сертифікований як надійне бомбосховище. На території працюють супермаркети, аптека, затишні кавярні, ресторани, салони краси та хімчистка. До станції метро «Васильківська» — всього 10–12 хвилин пішки.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213339597