Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 94м2 на Балтійський пров. 3а, Куренівка, в Оболонському районі, Київ

92 000 $
3 942 069 грн
979 $ /m2

Площа:
94 / 51 / 15 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
19 из 25

Один санвузол суміщений

Код:
2009972
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Младенов Олексій
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Балтійський пров., 3-А Київ, Балтійський пров., 3а, Navigator 3к. 19-й поверх, площа: 94,3/51,0/15,4;, квартира в монолітно-каркасному будинку з утепленням мінеральною ватою. Встановлено індивідуальні лічильники на тепло, електроенергію, воду. Будинок заселений, консьєрж. Квартира після забудовника без ремонту. Можна перепланувати. Розвинута інфраструктура, поряд зупинка міської електрички, маршруток, громадського транспорту. 3 кімнати Монолітно-каркасна Спец. проект 2021 рік побудови

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213339605

Адреса будинку: Балтійський пров., 3а, Київ, Оболонський район, Куренівка