Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 84.35м2 на Кільцева дорога 3, Теремки 1, в Голосіївському районі, Київ, метро Теремки

122 644 $
5 255 120 грн
1 454 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
84.35 / 28.85 / 30.49 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 14

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2009974
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Дужак Олена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується на продаж універсальне планування 2-кімнатної квартири, яке приваблює відчуттям простору завдяки великій кухні-вітальні , яка відокремлює і знаходиться поміж двух спальних кімнат. Загалом: 84,3 м #178; - 2 спальні кімнати, 2 санвузли, пральня, кухня-столова, лоджія і відкритий балкон з видом у двір. • Комплектація: монолітно-каркасна технологія будівництва, що дає високу міцність та довговічність будівлі; зовнішні стіни з керамоблоків завтовшки 250 мм.; утеплення мінеральною ватою(на #8232;20% менші комунальні платежі); оздоблення керамогранітом і клінкерною цеглою по системі «вентильований фасад»; внутрішні стіни - цементно-піщаний блок; висота стелі 2.85 без стяжки(стяжка 10 см), в комерційних приміщеннях - 3 метри; будинки обладнані безшумними ліфтами Kleemann, передбачені окремі ліфти у комерційні приміщення; входи до обєктів комерційної інфраструктури з зовнішньої сторони будинків, до підїздів — з двору; закрита територія з цілодобовою охороною; опалення індивідуальне (газовий котел); • Про ЖК SENAT : сучасний житловий комплекс бізнес-класу в Голосіївському районі Києва (Кільцева дорога, 3), який позиціонується як комфортне житло з власною інфраструктурою та підвищеним рівнем приватності. Проектом передбачені три будинки різної поверховості, нижні поверхи яких відведені під комерційні площі, що дозволить отримувати необхідні послуги «не виходячи з дому», частина квартир — з власними терасами. У підїздах мешканців зустрічають дизайнерські лобі та консьєрж-сервіс. Для безпеки передбачено бомбосховище. • На прибудинковій території розмістять дитячий майданчик, спортивну зону з тренажерами, відкриті тераси, зони барбекю з альтанками і йога-простір для занять фізичними практиками та медитаціями. В пішій доступності знаходиться великий торговий центр Respublika Park з усім , що може бути Вам до потреби : кінотеатр, супермаркет, фудкорти, ресторани, розважальний центр, магазини тощо. Зручна транспортна розвязка. Метро Теремки - 5 хвилин пішки.