Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 140м2 на Богомольця Академіка вул. 7-14, Липки, в Печерському районі, Київ

475 000 $
20 353 072 грн
3 393 $ /m2

Загальна площа:
140 м2

Код:
2010001
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Руденко Роман
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Академіка Богомольця вул., 7/14 Продаж статусної офісу 140 м2 | Липки | вул. Богомольця, 7/14 Пропонується до продажу простора квартира у престижному історичному будинку на Липках — одній із найреспектабельніших локацій Києва. Ідеальне рішення як для комфортного проживання, так і для представницького офісу або формату житло + бізнес. Основні характеристики: площа — 140 м2 2 поверх 4 окремі кімнати кухня 2 санвузли висота стелі — 3,3 м якісний ремонт повністю мебльована під офіс охоронна та сигналізаційна система Переваги: закритий двір паркомісця у дворі престижна центральна адреса функціональне планування готовність до використання без додаткових інвестицій Квартира легко трансформується під будь-який сценарій: проживання, офіс, шоурум або представництво компанії. Поруч Маріїнський парк, метро Арсенальна та Кловська, ресторани, банки та вся інфраструктура центру міста. Ціна: 475 000 $ Власник — фізична особа. Телефонуйте — організую перегляд у зручний час Простір, який підкреслює статус, адресу та можливості.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24106588