Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 52.1м2 на Тракторний пров. 20 в районі Загот Зерно, Хмельницький

51 000 $
2 185 277 грн
979 $ /m2

Площа:
52.1 / 34.6 / 5.3 м2
Кімнат:
3
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
5 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2010031
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Ірина Піхотко
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

3к ЗаготЗерно 5/5, кутова, хрущовка, 52,1 м2. Ззовні утеплена, суха та тепла. Замінена сантехніка, розводка електрики ( крім однієї великої кімнати ) М/п всюди . Балкон засклений м/ п ззовні , вихід - дерево. Потрібно переклеїти шпалери у двох кімнатах для більшого комфорту . Одна кімната ( прохідна) - без ремонту . Ціна 51000 ( 4% від продавця) + 2 % xxx-xx-xx Ірина Піхотко АН Опора

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213340087