Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 77м2 на Підвисоцького професора вул. 10, Печерськ, в Печерському районі, Київ, метро Звіринецька (Дружби народів)

91 000 $
3 899 220 грн
1 182 $ /m2

Загальна площа:
77 м2
Площа кухні:
15 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 5
Стіни:
Цегла

Код:
2010159
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  1
Партнер
Сергей Юрьевич
+3x-xxx Показати
Партнер

2 кімнатна квартира. 77квм. Печерськ. Метро Звіринецька. Підвисоцького 10. Двоповерхова видова квартира. Чудовий краєвид на церкву. Поруч зелена зона та парк відпочинку, ботанічний сад. Відмінна панорама Печерська. Гарний житловий стан. Повністю мебльована та обладнана всім необхідним, меблями та побутовою технікою. Кухня та санвузол ремонт 2024 2025 року. Будинок Добротна тепла сталінка після капітального ремонту з заміною всього. Мідна проводка, сучасна сантехніка. Кахель. Цегляний. Червона цегла. Два санвузли. Поверх п*ятий та мансардний. Підлога натуральний дуб. Встановлено газову колонку. Гаряча вода є завжди. Квартира ремонтувалась по індивідуальному дизайнерському проєкту. За квартирою закріплено два парко місця. На в*їзді у двір встановлено шлагбаум. Поруч, пішки, магазини та супермаркети. Метро 3 хвилини. Комісія: 3%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1013102

Адреса будинку: Підвисоцького професора вул., 10, Київ, Печерський район, Печерськ