Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 89.1м2 в Білогородка с., в Києво-Святошинському районі, Київська обл.

95 000 $
4 070 614 грн
1 067 $ /m2

Площа:
89.1 / 47.9 / 14.8 м2
Кімнат:
4

Поверх:
6 из 7

Код:
2010175
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Прихожай Ігор
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

КОД 52791 Продаж 4 кімнатної (по тех паспорту трикімнатної) дворівневої квартири !! ЖК Білий шоколад Центр, с . Білогородка Стан квартири - якісний сучасний ремонт. Ремонт виконано з врахуванням кожної дрібниці, Квартира укомплектована частково меблями та технікою. Квартира в двох рівнях має функціональне планування. На першому рівні розташовані передпокій, санвузол, велика кухня- вітальня , кімната , комора( гардеробна) та сходи на другий рівень. На другому рівні - 3 окремі кімнати , санвузол та комора (гардеробна). В квартирі встановлено панорамні та мансардні вікна. Вхідні двері з підвищеною шумоізоляцією та надійними замками Опалення та підігрів води від індивідуального двоконтурного газового котла. В санвузлі першого поверха , коридорі та на кухні тепла підлога. Встановлені лічильники обліку газу, води, електроенергії. На випадок відключення електрики є система резервного живлення Екофло. В квартирі встановлено кондиціонер . Санвузли облаштовано сантехнічними приборами та меблями Квартира знаходиться на 6 та 7 поверхах, дуже охайне парадне, є ліфт. Встановлено домофон. Відео нагляд в парадному. ОСББ працює на встановленням генератора , щоб при відключенні світла працювали ліфт та була вода. В підвалі будинка розташована комора 3,5 м.кв. ЖК Закритого типу з охороною. На території велика кількість дитячих майданчиків. магазини : КОЛО, ЛОТОК, Варус, питна вода, різноманітні кафе, доставка води. Розвинута інфраструктура. 3 хвилини від ЖК садок, школа. Поряд Сільпо та АТБ . Шість хвилин пішки до ФОРИ. Прямо під ЖК зупинка маршруток на яких можливо доїхати до м. Житомирська, Академмістечко та Деміївська. З повагою, АН "DOROGOGO" надаємо весь спектр ріелторських послуг. Квадратні метри- щасливі моменти.