Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 46м2 на Стеценко вул. 4, Нивки, в Шевченківському районі, Київ

12 499 грн /міс.
292 $
272 грн /m2

Площа:
46 / 30 / 7 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 5
Стіни:
Цегла

Код:
2010181
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Партнер
Светлана
+3x-xxx Показати
Партнер

Чудова локація Оренда 2х кімнатної квартир вул Стеценка 4, кімнати 17 м2 + вихід на балкон , друга кімната 14 м2, кухня 7, кімнати суміжні, квартира розташована на 2 му поверсі, 5-ти поверхового будинку. Інтернаціональна площа, зручне місце розташування, ст.метро Сирець- дві зупинки, Нивки -15 хв., Святошино. Стан квартири - житловий, перша здача в оренду, квартира укомплектована меблями, є необхідний посуд. Техніка: - холодильник - пральна машинка Кухонні меблі, сан.вузол окремий, балкон засклений. Розвинена інфраструктура, поруч зупинка громадського транспорту, прямі маршрути Сирець-3хв, Дорогожичі, Нивки, Героїв Дніпра. Квартира вільна, ключі на руках.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1013119