Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 29м2 на Мазепи гетьмана вул. в районі Бам, Івано-Франківськ

47 000 $
2 013 883 грн
1 621 $ /m2

Загальна площа:
29 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2010245
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Іванна Жовняр
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#10024; Готова до проживання — заїжджай і живи! #128313; Квартира тепла та доглянута #128313; Не кутова #128313; Дах не тече #128313; Централізоване опалення #128313; Хороший житловий стан #128204; Зручне розташування: Поруч магазини, зупинки транспорту, школа, дитячий садок, аптеки та все необхідне для комфортного життя #128076; #128715; У квартирі залишаються: #10004; холодильник #10004; пральна машинка #10004; прихожа #10004; ліжко #10004; шафа #10004; розкладний стіл #128176; Чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду. #128222; За деталями — пишіть у приватні повідомлення або телефонуйте!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213340159