Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 80м2 на Ревуцького вул., Харківський масив, в Дарницькому районі, Київ, метро Харківська

109 500 $
4 691 919 грн
1 369 $ /m2

Площа:
80 / 71.5 / 8.5 м2
Кімнат:
4

Поверх:
16 из 16

Код:
2010543
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Олександр
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#12695 Актуально Простора 4-кімнатна квартира біля метро «Харківська» — вул. Ревуцького, 44 Пропонується до продажу світла та затишна квартира для великої родини у доглянутому будинку серії АППС. Ідеальне поєднання простору, комфортного планування та чудової локації — всього 3 хвилини пішки до метро «Харківська». Загальна площа — 80 м² Поверх 16/17 (є технічний поверх) Гарний панорамний вид Квартира внутрішня — тепла та тиха Функціональне роздільне планування: простора вітальня для сімейного відпочинку 3 окремі спальні (11 м² / 12 м² / 18 м²) кухня 8,4 м² роздільний санвузол закрита прихожа засклена лоджія з комфортною зоною відпочинку Квартира у відмінному житловому стані — формат «заїжджай і живи»: сучасний ремонт металопластикові вікна кондиціонери пральна машина з сушкою вбудована кухня з технікою місткі шафи-купе електрокамін у спальні для особливої атмосфери затишку продаж з меблями та технікою Переваги будинку: будинок 1995 року висота стелі — 2,75 м нові ліфти чистий доглянутий під’їзд поштомат у будинку професійне обслуговування будинку встановлені всі лічильники під час відключень світла є вода та опалення Інфраструктура — одна з найкращих на Позняках: • метро «Харківська» — 3 хвилини пішки • поруч ліцей №316 та школа «Інтелект» • дитячі садочки • супермаркети, ТРЦ, ринок • спортклуби, кафе та сервіси • озеро — всього за хвилину від будинку: прогулянки, відпочинок, риболовля та зимова ковзанка Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає простору квартиру у районі з розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до метро. Телефонуйте