Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 88м2 на Жгутова вул. 5п в Новокодакському районі, Дніпро

61 000 $
2 613 763 грн
694 $ /m2

Площа:
88 / 57 / 7.3 м2
Кімнат:
4
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
7 из 9

Балкон і лоджія, один санвузол суміщений

Код:
2010585
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Костіна Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Простора 4-кімнатна квартира для великої та щасливої родини! Загальна площа — 84 м #178;, комфортний 7 поверх. У квартирі виконаний якісний капітальний ремонт із використанням добротних матеріалів. Встановлена надійна столярка з натурального дерева — атмосфера тепла, затишку та справжнього домашнього комфорту відчувається з перших хвилин. Кухня площею 7,3 м #178; продумана до дрібниць та стане улюбленим місцем для сімейних вечерь і теплих зустрічей. Усі кімнати окремі, світлі та просторі — ідеальний варіант для великої родини або тих, хто цінує особистий простір. Чистий під'їзд, справний ліфт, приємні сусіди. Дуже зручне розташування: поруч школа, дитячий садок, магазини, транспорт та все необхідне для комфортного життя. Квартира доглянута та повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Розглянемо продаж за державними програмами: Сертифікат, Постанова №280, №600.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212916427