Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 52м2 на Привокзальна вул., Ближнє замостя, в Замостянському районі, Вінниця

81 500 $
3 492 159 грн
1 568 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
52 м2
Площа кухні:
52 м2
Кімнат:
1

Поверх:
10 из 10

Код:
2010625
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Оксана Іванівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

1к Квартира Продаж! Новий ЖК 52кв з дизайнерським ремонтом та технікою гардеробна однокімнатна.Продам однокімнатну квартиру Новий ЖК на привокзальній 3 зупинки до скайпарку (центр) Новий якісний ремонт та техніка , 52кв Документи в порядку.Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;Назва ЖК: Привокзальна 30;Рік введення в експлуатацію: 2 025;Cанвузол: Роздільний;Ремонт: Авторський проект;Меблювання: Так;Побутова техніка: Посудомийна машина, Сушильна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина;Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Супутникове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор;Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Гардероб, Ванна, Ліфт, Підземний паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Паркувальне місце, Охорона території;Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів;Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Автовокзал, Центр міста, Аптека, Ринок, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213340885