Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 29.2м2 на Гальчевського Якова вул. 1 в Старогородському районі, Вінниця

49 000 $
2 099 580 грн
1 679 $ /m2

Площа:
29.2 / 13.5 / 5 м2
Кімнат:
1

Поверх:
4 из 5

Код:
2010656
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Яна Харченко
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 1 кімнатної квартири в цегляному будинку на Старому місті( район П #700;ятихатки). Квартира не кутова, знаходиться на зручному 4 поверсі! Планування на дві сторони! Опалення централізоване, підігрів води - бойлер! Квартира чиста та охайна! Біля будинку знаходиться кінцева зупинка маршрутки 2А та 7А!!! 5 хв до центру міста! Розглядаємо продаж під державні програми!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213340716