Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 57м2 на Професорська вул. 32 у місті (передмісті), Харків

70 000 $
2 999 400 грн
1 229 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
57 м2
Площа кухні:
18 м2
Кімнат:
1

Поверх:
4 из 7

Чорнове оздоблення

Код:
2010672
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Іван Володимирович
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1к. квартиру 57 кв.м ЖК «ФЕЛІЧІТА» Продам 1 кімнатну квартиру у будівельному стані на 4-му поверсі будинку «Венеція». Житловий комплекс розташований у престижному та екологічно чистому районі міста – Сокільники, поряд з вул. Деревянка. Поруч знаходиться авторська школа та дитячий садок Бойка, спортивний комплекс «TETRA», тенісний клуб «Central Park», Центральний парк відпочинку та Лісопарк. Простора закрита територія комплексу з ландшафтним дизайном та затишним двориком з фонтаном. Охорона 24/7 та камери відео спостереження, дитячій майданчик, гостьовий та індивідуальний паркінги. Стан від забудовника. Вікна - 5-ти камерний профіль REHAU з 2-х камерним енергозбірігаючим склопакетом. Індивідуальне опалення (двухконтурний котел Ariston). Висота стелі 3.4 м. Є паркомісце. Є можливість обʼєднання з трьохкімнатною квартирою площею 83.8 м.кв. Є готовий дизайн-проект.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 5996332