Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 93м2 на Воскресенська вул. 2а, Воскресенка, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

153 000 $
6 555 832 грн
1 646 $ /m2

Загальна площа:
93 м2
Площа кухні:
30 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
15 из 25

Два санвузли

Код:
2010742
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира 93 м² без внутрішніх робіт у житловому комплексі Паркові Озера 2, комфорт-класу. 3 кімнати, кухня 30 м², поверх 15 із 25. Планування квартири - нестандартне. Розташована квартира на Північно-Броварському Масиві, вул. Воскресенська, поруч зі станцією метро Дарниця. Це спальний район Києва з усією необхідною інфраструктурою. У квартирі електроплита, електрична духовка, холодильник, пральна машина в санвузлі та інші меблі. Є Wi-Fi. У під'їзді будинку є консьєрж та домофон. Не втрачайте можливості придбати цю комфортну квартиру в Києві! Телефонуйте! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-320-360-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7054937

Адреса будинку: Воскресенська вул., 2А, Київ, Дніпровський район