Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 34.1м2, Центр, в Автозаводському районі, Кременчук

34 000 $
1 456 851 грн
998 $ /m2

Загальна площа:
34.1 м2
Ділянка:
3 сот.

Поверхів:
1

Код:
2010764
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Олена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Частина будинку в центрі міста. Продам частину будинку в центрі міста - вулиця Сумська 41. 300 метрів Спартак, 2 км парк Бабаєва. Загальна площа 34,1 м ?: 2 кімнати і простора кухня, окремо ванна кімната у флігелі. Вода централізована та автономне опалення. Окремий двір площею 3 сотки приватизованої землі: достатньо місця для зони відпочинку, теплиці чи міні-городу.. Відстань до найближчого міста: У місті; Кількість кімнат: 2; Тип будинку: Частина будинку; Опалення: Індивідуальне газове; Інфраструктура (до 500 метрів): Центр міста;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22452820