Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 63.9м2 в районі Бам (масив Сонячний), Тернопіль

56 000 $
2 399 520 грн
877 $ /m2

Загальна площа:
63.9 м2
Площа кухні:
8.5 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 9

Один санвузол роздільний

Код:
2010787
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Рієлтор
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається трикімнатна квартира на вторинному ринку в одному з найрозвиненіших районів міста. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.Технічні характеристики:Площа: загальна – 63.90 м #178;.Два відкритих простори: балкон + засклена лоджія.Дві комори в коридорі для побутових дрібниць.Окреме підвальне приміщення.Зверніть увагу: пральна машина, холодильник, меблі з вітальні та дитячої кімнати будуть вивезені. Кухонний гарнітур та плита залишаються.Локація — ТОП:Будинок знаходиться в районі БАМ. Поруч уся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, зупинки, заклади освіти. Район дуже зелений та обжитий.Запрошую на огляд! Для запису телефонуйте!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213340714