Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 45.3м2 на Криворізька вул. 22а в Чечелівському районі, Дніпро

39 000 $
1 671 094 грн
861 $ /m2

Загальна площа:
45.3 м2
Площа кухні:
26.9 м2
Кімнат:
2

Поверх:
3 из 4
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
2011054
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2-кімнатну квартиру, вул. Криворізька, район верху вул. Робоча. Код об'єкту SF-2-899-695. Район міста з розвинутою інфраструктурою. Дитячі садки, школи, супермаркети, магазини, лікарні. Громадський транспорт ходить у будь-який кінець міста. Для приємного часу проведення є сквери та парки. 3-й поверх 4-поверхового цегляного будинку. Загальна площа - 45 кв.м: кухня-студія 25 кв.м., балкон, санвузол, передпокій, хол. У квартирі виконано євроремонт. Продається з меблями та технікою . Вартість - $39 тис + послуги АН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-899-695-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6182829