Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 72м2 на Олександра Поля просп. 16 в Центральному районі, Дніпро

50 400 $
2 159 568 грн
700 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
72 м2
Площа кухні:
32 м2
Кімнат:
3

Поверх:
4 из 23

Код:
2011182
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Івановська Анжела
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2к квартири 72 м #178; в новобудові ЖК Кіровський (після будівельників) Продається простора квартира площею 72 м #178; у сучасному новому житловому комплексі «Кіровський». Стан — після будівельників, що дозволяє реалізувати будь-яке власне планування (ідеально для кухні-вітальні та двох окремих кімнат). Опалення: Автономне (особистий контроль витрат та тепла) Сучасний закритий комплекс, якісні комунікації Паркінг: Передбачено підземний/наземний паркінг для авто Зручна розв'язка, швидкий доступ до будь-якої точки міста Супермаркети, кав'ярні, аптеки, школи та садочки. Обжитий, з розвиненою та безпечною інфраструктурою Ціна: 50400+5%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212916601