Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 27м2 на Героїв Праці вул. в Київському районі, Харків

7 500 грн /міс.
175 $
278 грн /m2

Загальна площа:
27 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
8 из 9

Код:
2011216
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  1
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкта #25617 Здається 1-кімнатна квартира по вул. Героїв Праці, 12Г. Зручне розташування — поруч метро, зупинки трамвая та тролейбуса, «Круглий ринок», ТРЦ «Дафі», «Караван», супермаркет «Сільпо». Неподалік пляж, річка та база відпочинку. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: • меблі • пральна машина • холодильник • вбудована кухня • витяжка • телевізор з Wi-Fi • шафа для речей Для захисту техніки встановлене реле напруги. Вартість оренди — 7500 грн/міс плюс комунальні послуги.