Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 43.1м2 на Повітрофлотський просп. 56, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ

25 709 грн /міс.
600 $
597 грн /m2

Площа:
43.1 / 15 / 10.8 м2
Кімнат:
1

Поверх:
13 из 24
Стіни:
Моноліт

Код:
2011395
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  3
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Партнер
Валентина
+3x-xxx Показати
Партнер

Довгострокова оренда від власника сучасна євродвушка в ЖК Okland просп. Повітряних Сил, 56 (Севастопольська площа). Для однієї людини або молодої пари без дітей. Можливе проживання з маленькою тваринкою за умови подвійного депозиту. Велике прохання до посередників: НЕ ТУРБУВАТИ!!! Квартира з новим ремонтом у заселеному будинку 2023 року. Площа 43,1 кв.м, 13 поверх із 24. Не кутова, вікна виходять у тихий двір. Планування Простора кухня-вітальня з виходом на балкон Окрема спальня з панорамним вікном Комфортне та функціональне планування Квартира повністю готова до заселення, є все необхідне для комфортного проживання: холодильник пилесос духова шафа індукційна варильна поверхня мікрохвильова піч витяжка посудомийна машина пральна машина електросушарка бойлер кондиціонер у спальні розкладний диван багато місць для зберігання Телевізор можу надати за потреби. Переваги ЖК: Власна котельня Встановлений генератор: під час відключень працюють ліфти, є вода та опалення Підземний паркінг, який використовується як укриття Цілодобова охорона території Закритий в’їзд через шлагбауми Локація: До метро Вокзальна близько 8 хвилин на авто Зручне транспортне сполучення з різними районами міста Розвинена інфраструктура Солом’янського району Поруч клініка Добробут, магазини, кафе, сервіси та все необхідне. Відеоогляд надішлю за запитом.