Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 34.4м2 на Семінарська вул. в Новобаварському районі, Харків

22 000 $
942 669 грн
640 $ /m2

Загальна площа:
34.4 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
1 из 2

Дизайнерський ремонт

Код:
2011628
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
АН "ХАН"
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається стильна дворівнева квартира (цоколь + 1 поверх) р-он Холодної Гори , майже як приватний будинок.Нестандартне планування робить квартиру значно цікавішою та функціональнішою за звичайну студію.До квартири додается власна територія. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-321-204-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7056814