Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 68.9м2 на Транспортна вул. 11/3 в районі Гречани ближні, Хмельницький

49 000 $
2 099 580 грн
712 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
68.9 / 35 / 14 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
10 из 10

Балкон і лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2011726
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Олексюк Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається простора, світла та дуже красива 2-кімнатна квартира в сучасній новобудові. Стан — після будівельників (від забудовника), що дає вам повну свободу для створення інтер'єру вашої мрії!Квартира розташована на 10-му поверсі 10-поверхового будинку і має дві ключові переваги верхнього поверху:Є повноцінний технічний поверх над квартирою (додаткова тепло- та гідроізоляція, жодних ризиків протікання даху).Жодних сусідів зверху — повна тиша, спокій та відсутність стороннього шуму.Головні переваги та планування :Двостороння (розпашонка): квартира чудово провітрюється, вікна виходять на дві сторони будинку, завдяки чому всередині завжди багато природного світла. Неймовірний вигляд: великі панорамні вікна з чудовим краєвидом. Унікальний комплекс балконів: у квартирі є витончений французький балкон та лоджія. .Простір: дві великі окремі кімнати та гарна, містка кухня. Комфорт: роздільний санвузол та красива вхідна зона (передпокій) із чітко виділеним місцем під шафу для одягу . Комунікації (Газ):У самій квартирі наразі газу немає (особливість останнього поверху). Проте сам будинок повністю газифікований. Є офіційна технічна можливість самостійно та за власні кошти дотягнути газ безпосередньо у квартиру.Газова труба знаходиться поряд з кухнею. Квартира дуже перспективна та варта вашої уваги. Можливий продаж під всі державні програми !!