Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Будівля 173.8м2 на Броварський просп. 29а, Дарницька площа, в Дніпровському районі, Київ

50 000 грн /міс.
1 167 $
288 грн /m2

Загальна площа:
173.8 м2
Кімнат:
4

Код:
2011766
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  8
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Наталія Головіна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Довгострокова оренда приміщення 174 кв.м, Броварський проспект, м. Дарниця • Окрема будівля, 2-й поверх, 2 входи з різних боків • Площа 174 кв.м. Планування: open space роздягальня, санвузли, технічні приміщення. • Ремонт: в приміщенні знаходилось виробництво харчування, стіни були зашити гіпсокартоном з плиткою. Але під фальшстінами залишилось оздоблення придатне для кафе, офісу і т.ін • Відмінна транспортна розв'язка: м. Дарниця 1 хв пішки (70 метрів) • Готовність: приміщення у робочому стані, заїзд можливий одразу; Технічні характеристики: • Комунікації: централізовані системи електро- та водопостачання, каналізація, опалення - автономне (котел); • Клімат: приточно-витяжна вентиляція; • Висота стелі: 4 м; Переваги розташування: • 1 хвилина пішки до ст. метро «Дарниця» — зручно для співробітників і клієнтів; • Виїзд на Броварській проспект — швидкий доступ до центру та передмість; • Поруч: супермаркети, банківські відділення, поштові сервіси, кафе, піцерія, торгові центри — усе для комфортної роботи та обідів; • Парковка: відкрита гостьова; Організація перегляду - за вашим запитом. Код 17539