Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 43.2м2 в Градизьк смт, в Кременчуцькому районі, Полтавська обл.

25 000 $
1 071 214 грн
579 $ /m2

Загальна площа:
43.2 м2
Ділянка:
15 сот.

Поверхів:
1

Код:
2011789
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Олена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається дім у Градизьку. Продається затишний будинок у чудовому місці! Пропонуємо до продажу комфортний будинок загальною площею 43,2 м? з приватизованою земельною ділянкою. Основні переваги: 2 кімнати – світлі, затишні, ідеальні для проживання сімї. Простора кухня – місце, де буде комфортно готувати та проводити час із рідними. Усі зручності в будинку – вам не доведеться турбуватися про комфорт. Приватизована земельна ділянка – можливість облаштувати двір на власний розсуд. Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло! Торг. Відстань до найближчого міста: до 30 км.; Кількість кімнат: 2; Тип будинку: Будинок; Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Житловий стан; Комфорт: Ванна; Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Центральний водопровід; Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22453113