Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 69.2м2 на Князя Романа Мстиславича (Жмаченка Генерала) вул. 28, Комсомольський масив, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

165 000 $
7 070 015 грн
2 385 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
69.2 м2
Площа кухні:
31.42 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
20 из 26
Стіни:
Цегла

Дизайнерський ремонт

Код:
2011800
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Антоніна Кохан
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1-кімнатну квартиру в житловому комплексі комфорт-класу «Автограф», вул. Князя Романа Мстиславича, 28-Б, Дніпровський район, Північно-Броварській масив. Код об'єкта SF-3-321-300 Екологічно чистий та тихий район міста з власною артезіанською свердловиною. Розвинена інфраструктура: 3 школи, 2 дитячі садки, кафе, ресторани, океанаріум, Дитячий світ, Парк перемоги (пікніки, прогулянки), спортивні майданчики, озера, ринок Юність. 15 хвилин пішою ходою до ст. метро Дарниця. Зручна транспортна розв'язка - виїзд на Броварський Проспект чи Бульвар Перова. Забудовник "DIM". 20-й поверх 26-поверхового монолітно-каркасного будинку. Загальна площа - 69.2 кв.м Двокімнатна квартира площею 69,20 кв.м., яка була перепланована в простору однокімнатну квартиру з кухнею-вітальнею 31 м2 , зі спальнею 17 м2, гардероб 2,50 м2, ванна кімната 4 м2 та пральна при вході площею 2,50 м2.. У квартирі виконано ремонт за авторським дизайн-проектом. Продається з меблями та технікою. Вартість - $165 тис + послуги АН. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-321-300-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7057011

ЖК Автограф

Адреса будинку: Князя Романа Мстиславича (Жмаченка Генерала) вул., 28, Київ, Дніпровський район, Комсомольський масив