Подзвонити Повідомлення

Продам приватний будинок 482м2 на Рибальська вул. 8 у Бориспільському районі, Київська обл.

600 000 $
25 709 144 грн
1 245 $ /m2

Загальна площа:
482 м2
Ділянка:
50 сот.

Поверхів:
2

Код:
2011857
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Шкатула Денис
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ТОП пропозиція, будинок загальною площею 484м, розташований на діляці 50 соток. Функціональне планування: 1 поверх: -кухня-вітальня з виходом на відкриту терасу -невеликий гардероб - прихожа -кабінет - кімната для зайняття спортом 2 поверх: -майсер спальня - 3 спальні - санвузол. Цокольний поверх: - котельнея (котел газ/ дизельне паливо) - технічне приміщення (водопідготовка) - 2 кімнати для зберігання Гостьовий будинок для прийому гостей загальною площею 110м. Будинок повністю автономний із власним санвузлом і котлом, облаштований кухнею та великим опенспейсом з лаунжзоною. Окрема будівля з басейном (12 на 6) та парною. Барбекю зона Міні ставок Спортивний корт Комунікації: свердлоивна 54м -септик -електрика 3 фази 15 квт - генератор 15 квт

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22453078