Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 39.7м2 на Борткевича вул. в Київському районі, Харків

18 000 $
771 274 грн
454 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
39.7 м2
Площа кухні:
12.9 м2
Кімнат:
1

Поверх:
1 из 9

Код:
2011907
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

код об'єкта - 21509 Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “Гідропарк” 1 поверх / 9 поверхів Площа квартири — 39,6 м² Площа кімнати — 17,9 м² Пропонується світла й простора квартира у будівельному стані, що дозволяє повністю реалізувати власний дизайн і планування. У квартирі вже встановлено: • металеві вхідні двері • металопластикові вікна • батареї опалення • підведено світло та воду Є можливість встановлення лічильників на воду та опалення, що суттєво зменшує витрати в зимовий період. Будинок зданий та введений в експлуатацію. Локація: У радіусі кілометра — розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, нові зупинки транспорту, зелені зони, сучасні дитячі та спортивні майданчики. Район активно розвивається та має високий попит. Чудовий варіант для власного проживання або інвестиції в новобудову з перспективним районом. Перегляд за домовленістю. Телефонуйте!