Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 30.4м2 на Леоніда Стромцова вул. (Вакуленчука) в Центральному районі, Дніпро

21 000 $
899 820 грн
691 $ /m2

Загальна площа:
30.4 м2
Площа кухні:
6.3 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 5
Стіни:
Залізобетонна панель

Код:
2012146
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3-кімнатну квартиру, вул. Леоніда Стромцова (Вакуленчука), Центральний р-н, м-н Олександра Поля (верх) Кирова. Код об'єкту SSF-2-901-437 Опис району, розташування: ТЦ Славутич, Зелений гай, АТБ, Варус, відділення банку, аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, школа, ринок, дитячий майданчик, відділення пошти, ресторан, кафе, магазин, супермаркет, ТРЦ, зупинка транспорту. 5-й поверх 5-поверхового панельного будинку. Загальна площа 30.4 кв.м: кухня 6.3 кв.м., 1 окрема кімната, суміжний санвузол, передпокій, балкон. В квартирі стан під ремонт. Вартість - $ 21 тис. + послуги AН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-901-437-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6186368