Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 70м2 на Гмирі Бориса вул., Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

22 000 грн /міс.
513 $
315 грн /m2

Площа:
70 / 35 / 12 м2
Кімнат:
2

Поверх:
17 из 24

Код:
2012208
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Ирина Панащенко
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується в оренду двох кымнатна квартира на Осокорках, Гмирі Бориса 14а. 17/24 поверхового будинку. Загальною площею 70 кв.м. Укомплектована необхідною технікою, меблі за потребою. Є балкон, засклений. Відмінна інфраструктура і транспортна розв'язка. Вартість оренди: 22 000 грн.+ ком КОД об'єкту: 11182031

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 11182031