Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 45.6м2 в Слобідському районі, Харків

34 000 $
1 456 851 грн
746 $ /m2

Площа:
45.6 / 31 / 6 м2
Кімнат:
2

Поверх:
3 из 9

Код:
2012248
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#25690 Продам світлу та затишну 2-кімнатну квартиру в Немишлянському районі (Нові Будинки). Будинок розташований за адресою: вул. Каденюка, 9/2. Це кооперативний будинокв, в якому зараз ОСББ, тобто комунікації в порядку, вікна у підїзді металопластикові і таке інше. Квартира в охайному житловому стані. Будинок капітальний: стіни керамзитобетон, перекриття залізобетон. Дуже зручне розташування! Поруч зелена зона, парк Юрєва, школи, садочки та магазини. До метро "Палац Спорту" кілька хвилин. Документи готові: Техпаспорт оновлено у березні 2025 року. Працюю з державними програмами (єВідновлення, постанови). Технічні характеристики: Загальна площа: 45, 6 кв.м. Житлова площа: 30, 6 кв.м (дві просторі кімнати 19, 1 кв.м та 11, 5 кв.м). Кухня: 5, 8 кв.м. 3-й поверх (найзручніший для життя). Додатково: Є балкон та містка комора (2, 3 кв.м), яку можна облаштувати під гардеробну.