Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 52м2 на Данилевського вул. в Шевченківському районі, Харків

75 000 $
3 213 643 грн
1 443 $ /m2

Загальна площа:
52 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
2

Поверх:
1 из 5

Код:
2012267
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код 25712 Продам 2 к квартиру біля метро Наукова, що знаходиться за адресою вул. Данилевського, 8. Високий перший поверх із 5. Квартира загальною площею 52 м2 з якісним капітальним євроремонтом, з гаражем у дворі, все робилося під себе, ремонт виконаний з дорогими матеріалами. Район з розвиненою інфраструктурою, зручна транспортна розвʼязка, все поруч. Телефонуйте!