Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 64м2, Урожай, в Ленінському районі, Вінниця

86 000 $
3 684 977 грн
1 344 $ /m2

Загальна площа:
64 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
3

Поверх:
1 из 9

Код:
2012458
Оновлене:
23-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Оксана Іванівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам в хорошому стані зі всім для комфортного проживання(залишається все, що на фото) Зимою дуже тепла квартира, так як комунікації під квартирою повністю прогрівають підлогу. Всі труби нові, як в квартирі так і в будинку. Найкраще місце розташування.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213343419