Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 250.2м2 на Елітна вул. у місті (передмісті), Вінниця

150 000 $
6 427 286 грн
600 $ /m2

Загальна площа:
250.2 м2
Ділянка:
7.5 сот.

Поверхів:
2

Код:
2012488
Оновлене:
23-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Костянтин Чередніков
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам дуплекс в чудовій локації, неподалік від лісу. Затишне розташування одночас із комфортом, транспорт, магазини, садочки і школа. Будинок будувався для себе з якісний матеріалів, рік побудови 2025. Ділянка 7, 5 соток. Під усім будинком є підвал( актуальність сьогодення), вхід в підвал ззовні і з середини будинку, там розташована велика кімната в діюча сауна. Перший поверх велика зала з діючим каміном і окремо кухня, санвузол. Другий поверх : три окремі кімнати і санвузол, повноцінний другий поверх. Також є велика мансарда . Будинок в гарному житловому стані. Всі документи готові до продажу. Розглядаємо державні програми. За деталями звертайтесь по телефону

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22453229