Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 300м2 на Привітна вул. в Дмитрівка с., в Фастівському районі, Київська обл.

410 000 $
17 567 915 грн
1 367 $ /m2

Загальна площа:
300 м2
Ділянка:
22 сот.

Поверхів:
2

Код:
2012559
Оновлене:
23-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
АН Level Group
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається преміальний будинок у котеджному містечку Белгравія — всього 20 хвилин від центру Києва. 300 м #178; простору на ділянці 22 сотки. Сучасна архітектура, панорамні вікна у два поверхи, багато світла та неймовірна атмосфера серед соснового лісу й дорогих котеджів. Будинок ідеально підійде для реалізації стильного дизайнерського проєкту під себе. Белгравія — одне з найкомфортніших та найпрестижніших котеджних містечок під Києвом: закрита територія, охорона 24/7, камери по всій території, шлагбаум, дуже тихо та безпечно. На території є тенісний корт, футбольне поле, баскетбольний майданчик, велика дитяча зона, озеро, магазин, автомийка та Нова Пошта. До великого Сільпо — лише 5 хвилин на авто. Чисте повітря, природа та рівень життя, який відчувається одразу, як тільки заїжджаєш у містечко.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22453302