Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 140м2 на Білецька вул. в районі Новий світ, Тернопіль

169 000 $
7 241 409 грн
1 208 $ /m2

Загальна площа:
140 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
5

Поверх:
5 из 5

Код:
1029519
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  74
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 5-кімнатну квартиру у центрі Тернополі на березі озера. Двоповерховий пентхаус розташований через дорогу від парку Шевченка на березі озера. Прямий вигляд на озеро. Три балкони і тераса. 2, 5 санвузли. Робочий камін і сауна, дубові сходи між поверхами. Квартира готова до проживання , потребує невеликого косметичного ремонту. Можливий продаж з меблями.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212684150