Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 228м2 на Озерна вул. у місті (передмісті), Полтава

65 000 $
2 785 157 грн
286 $ /m2

Площа:
228 / 120 / 12 м2
Ділянка:
10 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2
Стіни:
Ракушечник (ракушняк)

Код:
1138429
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  55
Агентство нерухомості
Дом24
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується на продаж просторий будинок біля села Щербані 2016 року побудови!Основні характеристики:Матеріал стін: Екологічний та теплий ракушнякЗагальна площа: 228 м2Кухня: Велика кухня 12 м2Поверхи: 2Кімнати: 4Інфраструктура:Комунікації: Заведені газ, електрика та вода (свердловина)Стан: Будинок в житловому станіДілянка: 10 соток з гаражем для вашого автоДорога: Асфальтований під`їздПереваги:Екологічність: Ракушняк забезпечує природний теплообмін і комфорт.Простір: Велика площа дозволяє комфортно розмістити сім`ю.Мальовнича локація: Поряд каскад озер для відпочинку на природі.Зручність: Всі необхідні комунікації підведені, готові до проживання.Телефонуйте та дізнавайтеся всі подробиці! Не проґавте цю чудову можливість!