Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 75м2, Корбутівка, в Королівському районі, Житомир

46 600 $
1 996 744 грн
622 $ /m2

Загальна площа:
75 м2
Ділянка:
7 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Код:
1227560
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  225
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

№: 11248! Частина будинку, Корбутівка, Черняховського, 1- эт., Что в доме сад. Коммуникации: газ, колонка. Что рядом: супермаркет. Доп. условия: ТОРГ.. Номер в базе агентства СИТИ: 11248 . ЗВОНИТЕ: , +38(096)xxx-xx-xx, Ірина.