Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 123.1м2 на Прийми вул. 8 в Вовчинець с., в Івано-Франківському районі, Івано-Франківська обл.

110 790 $
4 747 193 грн
900 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
123.1 / 70.8 / 42.8 м2
Ділянка:
1.5 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2

Код:
1265050
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  117
Агентство нерухомості
Козак Оксана
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Житловий Комплекс City Villa Club по вул. Чумака, с. Вовчинець, м. Івано-Франківськ. Загальна площа 123.1 кв. м, житлова площа 70.8 кв. м, кухня-студія 42.8 кв. м; Земельна ділянка - 1,5 сотки; На першому поверсі розташовано: коридор, кухня-вітальня, кабінет та санвузол. На другому поверсі : коридор, санвузол та 3 спальні кімнати. Будинок цегляний, фундамент - залізобетон. Фасад утеплено пінопластом товщиною 10 см. пофарбовано, дахове покриття - металочерепиця, утеплено мінватою. Якісне будівництво з використанням нових технологій та високоякісних матеріалів, встановлено металопластикові вікна та броньовані вхідні двері. Таунхаус розташований в екологічно чистій, зеленій зоні. Поруч рекреаційна зона, неподалік школа, дитячий садок, продуктова крамниця, зупинка громадського транспорту, річка. Код 2064