Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 48м2 на Павла Филиповича пров. в Придніпровському районі, Черкаси

34 700 $
1 486 845 грн
723 $ /m2

Загальна площа:
48 м2
Ділянка:
2.2 сот.

Поверхів:
1

Код:
1278265
Оновлене:
27-02-2025
Перегляди:  97
Агентство нерухомості
Мусиенко Наталия Владимировна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

полдома, Черкаси, Громова. Продається півбудинку у м.Черкаси, пров. Филиповича Павла з ділянкою. Будинок побудований з ракушняка та обкладений цеглою. Площа будинку 48 кв. м. з присадибною ділянкою 2.28сотки. Земля приватизована. У будинку 3 кімнати, кухня, ванна, туалет, підвал, газ, вода, центральна каналізація, газовий котел. На ділянці є житлова врем"янка 20 кв. м. з підвалом, гараж, погріб, сарай, літній душ., во врімянці туалету немиє на вулиці.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 70922