Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 22.8м2 на Харківська вул. в Зарічному районі, Суми

13 600 $
582 741 грн
597 $ /m2

Площа:
22.8 / 22.8 / 12 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 9

Один санвузол роздільний

Код:
1292281
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  220
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатного гуртожитку вул. Харківська (ЦЕНТР) 13 600$ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! 2/9 поверх Загальна площа: 22.8м #178; Цегляний будинок Вікна пластикові Косметичний ремонт Блокова система на три кімнати Комунікації поруч можна підвести та зробити повноцінну квартиру З приводу перегляду та додаткової інформації звертайтесь за телефоном чи в особисті повідомлення

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212830832