Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 145м2 у місті (передмісті), Одеса

380 000 $
16 282 458 грн
2 621 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
145 / 75 / 25 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 5

Один санвузол роздільний

Код:
1445539
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  33
Агентство нерухомості
BestHouse
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу квартира в клубному будинку на 10 ст. Великого Фонтану! ЖК 28 Перлина – це закритий житловий комплекс від Kadorr Group! Квартира площею 145м2 Є 3 окремі спальні, і велика кухня вітальня. 2 підсобні приміщення: пральна+санвузол, і комора Великі місткі шафи, і вбиральня в основній спальні. Меблі, техніка та ремонт у відмінному стані, все доглянуто, якісно та дорого!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212902803