Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 124м2 на Зарічна (Осокорки) вул., ЖК Зарічний, в Дарницькому районі, Київ, метро Славутич

230 000 $
9 855 172 грн
1 855 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
124 / 68 / 20 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 24

Код:
1654516
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  26
Агентство нерухомості
Елена Волынец
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 3-х к.кв. в новобудові на березі Дніпра в ЖК "Зарічний" в Дарницькому р-ні. Квартира загальною площею 124,5 кв.м. розташована на 3 поверсі 24 поверхового будинку з окремими кімнатами. Квартира з частковим ремонтом, дуже простора і світла. В житловому комплексі розвинена внутрішня інфраструктура: ресторани, магазини, кав'ярні, салони краси, фітнес клуб, аптеки. Можливий спуск ліфтом в підземний паркінг, який можна використовувати , як бомбосховище. Закрита і охороняєма територія. Ціна: 230 000 у.о. Код об'єкту №: 21146121

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 21146121