Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 61.1м2 в Подільському районі, Кропивницький

43 000 $
-4.4%
1 842 489 грн
704 $ /m2

Площа:
61.1 / 40 / 11.2 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 4

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1665289
Оновлене:
18-04-2026
Перегляди:  50
Агентство нерухомості
Нерухомість Кропивницький
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається затишна 3 кімнатна квартира . Розташована в комфортному, спокійному для проживання місці (с. Гірниче). В пішій доступності зупинка громадського транспорту (до пів хвилини), магазини , аптеки, риночок, укрпошта. Поруч знаходяться школа та дитячий садочок.Квартира в житловому стані , утеплена ззовні. Загальна площа квартири - 61, 1 м.кв., кухня - 11, 2 м.кв., лоджія - 6, 2 м.кв., санвузол розділений, кімнати не прохідні. № xxx-xx-xx

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213044011