Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 75м2 на Євгена Коновальця (Щорса) вул. 34а, Печерськ, в Печерському районі, Київ, метро Печерська

238 000 $
10 197 960 грн
3 174 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
75 / 43 / 32 м2
Кімнат:
1

Поверх:
14 из 23
Стіни:
Цегла

Дизайнерський ремонт

Код:
1731818
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  28
Агентство нерухомості
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1-кімнатну квартиру в житловому комплексі бізнес-класу «Аристократ», вул. Євгена Коновальця (Щорса), 34-А, Печерський район, Нижній Печерськ. Код об'єкта SF-3-107-899 На перших поверхах розташовуються нежитлові приміщення. Поруч магазини "Спаціо", ресторани "Казбек" "Макдональдс", банки, аптеки, салони краси, медичний і фітнес центри. Метро «Печерська» 5 хвилин пішки. Забудовник "УКРБУД". Будинок зданий у 2018 році. Продаж за документами. 14-й поверх 23-поверхового монолітно-каркасного будинку. Загальна площа - 75 кв.м: кухня 32 кв.м, окрема кімната, 2 лоджії, суміжний санвузол, передпокій. У квартирі виконано ремонт за авторським дизайн-проектом. Продається з меблями та технікою. Вартість - $238 тис + послуги АН. Хочеш більше варіантів? Пиши або переходь в Telegram-бот HataHomebot — шукає за параметрами, як рієлтор Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719 $ Платимо гроші за рекомендацію! Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-107-899-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6612831

ЖК Аристократ

Адреса будинку: Євгена Коновальця (Щорса) вул., 34а, Київ, Печерський район, Печерськ